Kto przejmie dyrektorski stołek po Wiesławie Ladzie?

  • 24.09.2019, 11:20
  • Janusz Grajcar
Kto przejmie dyrektorski stołek po Wiesławie Ladzie? Wiesław Lada ze stanowiska dyrektora Wydziału Organizacyjno-Prawnego w Starostwie Powiatowym w Dębicy zrezygnował w marcu. Na zdjęciu z Anetą Feret-Kłys, przewodniczącą Rady Gminy w Czarnej.
Starostwo Powiatowe w Dębicy poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku dyrektora w Wydziale Organizacyjno-Prawnym. Termin składania ofert mija 27 września o godz. 15:30.

Wymagania, które musi spełnić kandydat:
1. wykształcenie wyższe z zakresu administracji, prawa lub ekonomii
2. doświadczenie zawodowe co najmniej 5 lat stażu pracy, w tym 2 lata w administracji publicznej na stanowisku kierowniczym
3. brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne
4. nieposzlakowana opinia
5. pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych
6. obywatelstwo polskie
7. stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na tym stanowisku
8. umiejętności zawodowe: znajomość kodeksu postępowania administracyjnego oraz ustaw i aktów wykonawczych z zakresu samorządu terytorialnego, ustawy o dostępie do informacji publicznej, o ochronie danych osobowych, instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych
9 predyspozycje: odpowiedzialność, rzetelność, komunikatywność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność organizowania pracy, odporność na stres.

Do 15 marca dyrektorem Wydziału Organizacyjno-Prawnego był Wiesław Lada. Ten zrezygnował z pracy w Starostwie Powiatowym w Dębicy, bo - jak mówi - chciał wrócić na stanowisko dyrektora Biura Podkarpackiej Izby Rolniczej.

Więcej informacji o ogłoszonym naborze TUTAJ

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe