PSZOK będzie nieczynny aż do listopada

  • 26.09.2019, 14:27 (aktualizacja 27.09.2019, 09:31)
  • Tomasz Ratuszniak
PSZOK będzie nieczynny aż do listopada fot. pixabay
Jeszcze tylko do końca września można korzystać z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Drogowców w Dębicy. Przez cały październik punkt będzie nieczynny.

Urząd Miejski informuje, że PSZOK działał będzie dopiero od 2 listopada i to w innym niż do tej pory godzinach. Mieszkańcy będą mogli odwozić tam m.in. odpady wielkogabarytowe od poniedziałku do soboty w godzinach: 8:00 - 16:00.

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkanka
Mieszkanka 05.10.2019, 20:08
A może warto wziąć przykład z ościennych gmin i zacząć odbierać odpady wielkogabarytowe od mieszkańców w sensownych terminach?
selekcjoner
selekcjoner 26.09.2019, 20:09
Może UM byłby łaskaw wskazać alternatywne miejsce selektywnej zbiórki odpadów (w tym wielkogabarytowych) przez cały miesiąc ? Gdyż znając życie, przy braku alternatywy wielu mieszkańców (często nie mając innego wyjścia) wybierze opcje: wiata śmietnikowa, i niestety - piec c.o., ognisko, las... Następnie "kontrolni śmietników z UM" stwierdzą skandal i skończy się podwyżkami, mandatami, wnioskami do sądu.
PS. Oczywiście wcale nie twierdzę, iż jak PSZOK jest otwarty to wszyscy mieszkańcy sumiennie z niego korzystają.

Pozostałe