Dziwna para przyjedzie do Dębicy

  • 27.09.2019, 14:18 (aktualizacja 27.09.2019, 14:35)
  • Źródło: Artykuł zewnętrzny
Dziwna para przyjedzie do Dębicy
Agencja Artystyczna ART-TU i Studio Filmowe Gudejko z Warszawy zapraszają na spektakl teatralny pt.” Dziwna Para” w reżyserii Wojciecha Adamczyka, który odbędzie się 7 X o godz.19.00 w Domu Kultury Mors w Dębicy.

Spektakl ten to legendarny hit Broadway’u, a jego autor - Neil Simon - najczęściej grywanym komediopisarzem amerykańskim na świecie. W sztuce zobaczą Państwo wspaniały duet komediowy – Cezarego Żaka i Artura Barcisia. Jeden jest racjonalistą, bałaganiarzem, kochającym uroki życia dziennikarzem sportowym o imieniu Oskar, a drugi jest jego zaprzeczeniem – domator, pedant, hipochondryk i histeryk o imieniu Feliks.

Ich perypetie życiowe, odmienność charakterów są tak zabawne, dowcipne i ciepłe, że skłoniło Dudka Dziewońskiego - jednego z naszych najznakomitszych artystów kabaretowych do stwierdzenia: „Neil Simon wie o komedii wszystko”.

W spektaklu wezmą udział znani i lubiani aktorzy scen warszawskich i filmu (m.in. serialu „Ranczo„): Artur Barciś, Cezary Żak, Viola Arlak, Piotr Skarga, Witold Wieliński, Wojciech Wysocki, Agnieszka Michalska (Katarzyna Żak). Czas trwania spektaklu z przerwą – ok.135 minut.

Bilety w cenie 90 zł i 80 zł są do nabycia w Domu Kultury „Mors”, w kinie Kosmos  oraz na stronie www.kupbilecik.pl i www.biletyna.pl/.

Organizatorem wydarzenia jest Agencja Artystyczna ART-TU, która serdecznie zaprasza i życzy miłej zabawy.

Artykuł zewnętrzny

 

Źródło: Artykuł zewnętrzny

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe