Jutro obchody 80. rocznicy powstania Polskiego Państwa Podziemnego

  • 28.09.2019, 11:54
  • Tomasz Ratuszniak
Jutro obchody 80. rocznicy powstania Polskiego Państwa Podziemnego Zeszłoroczne obchody powstania Polskiego Państwa Podziemnego. fot. Urząd Miejski w Dębicy.
Mszą świętą w intencji ojczyzny w kościele św. Jadwigi rozpoczną się w niedzielę 29 września w Dębicy obchody 80. rocznicy powstania Polskiego Państwa Podziemnego.

Msza rozpocznie się o godz. 10:30. O godz. 11:45 uczestnicy uroczystości złożą kwiaty pod tablicą Polskiego Państwa Podziemnego przy budynku Miejskiego Zarządu Oświaty (dawny budynek Miejskiego Gimnazjum nr 1).

W poniedziałek 30 września w Domu Kultury Śnieżka odbędzie się konferencja popularno-naukowa związana z 80. rocznicą powstania PPP.

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe