Mateo i Ventor Energi Liderami Województwa Podkarpackiego!

  • 12.01.2017, 10:15 (aktualizacja 12.01.2017, 14:25)
  • iw
Mateo i Ventor Energi Liderami Województwa Podkarpackiego!
Dwie firmy z Dębicy uhonorowane zostały tytułem Lider Województwa Podkarpackiego: Ventor Energi oraz Mateo - na zdjęciu certyfikat odbiera Stanisław Cabaj, właściciel tej drugiej. Od 2001 roku wyróżnienie to przyznaje go Izba Przemysłow0-Handlowa w Rzeszowie.


Patronat nad konkursem sprawuje marszałek województwa podkarpackiego. W sumie certyfikat Lidera Województwa Podkarpackiego odebrało 9 najlepszych firm, w tym Ventor i Mateo.
41. firm uhonorowanych zostało certyfikatem Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego. W tym gronie znalazło się 7 z naszego powiatu:
Gas Traiding Podkarpacie Dębica,
Mateo Dębica,
Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Dębica,
Union Parts Bobrowa Wola,
Ventor Energi Dębica,
Wodmel Dębica,
Wodociągi Dębickie.
Mateo w tym roku otrzymało rubinową kulę, a to dlatego, że certyfikat Wiarygodnej firmy zdobyło już po raz czwarty.
- Nasza firma nie boi się wyzwań, umie dostrzec potrzeby rynku i reagować na zmiany, a nawet wyprzedzać je o krok. W swojej działalności musi kierować się pełną uczciwością i dotrzymywać ustalonych wspólnie z partnerami biznesowymi reguł. Tą dewizę przestrzegamy od początku działalności, a to przynosi wymierne korzyści m.in. w tym, że nasze produkty zdobywają rynek nie tylko lokalny, krajowy czy europejski, ale także światowy, a w ślad za tym, możemy się rozwijać, inwestować i zatrudniać kolejnych pracowników - komentuje Stanisław Cabaj.
- Dużą rolę w otrzymanym wyróżnieniu odegrała cała kadra Mateo, której serdecznie dziękuję za wkład w 2016 roku w rozwój naszej firmy. W szczególności dziękuje im, za bardzo trudny do uzyskania certyfikat BRC, który związany jest z bezpieczeństwem żywności, dzięki któremu będziemy mogli zaistnieć na różnych rynkach wśród nowych partnerów biznesowych - powiedział podczas uroczystości w Rzeszowie właściciel Mateo.
Mateo istnieje od 1993 roku, znana jest na rynku polskim oraz m.in. w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Słowacji, Węgrzech i Czechach, gdzie występuje pod własnymi markami: Mateo, Morsburger i Zielony ogród. Produkuje m.in.: kartacze z mięsem, pyzy ziemniaczane i z mięsem, kluski śląskie, uszka z mięsem, z grzybami i z kapustą, pierogi z kapustą i grzybami, z mięsem, ruskie i z jagodami; zapiekanki z pieczarkami; krokiety z kapustą i mięsem.
.
(dkb)

 

iw

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe