Czeka praca. Dyrektor GOSiR szuka referenta

  • 02.10.2019, 12:36
  • Tomasz Ratuszniak
Czeka praca. Dyrektor GOSiR szuka referenta fot. GOSiR
Krzysztof Lipczyński, dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji gminy Dębica ogłosił nabór na wolne stanowisko urzędnicze. Na zgłoszenia chętnych do jego objęcia czeka do 8 października.

Od kandydatów wymagana jest m.in. dobra znajomość aktów prawnych związanych z funkcjonowaniem jednostki budżetowej, jej obsługą kadrowo-płacową i innych przepisów prawa niezbędnych do prawidłowego wykonywania obowiązków służbowych. Wśród wymagań dodatkowych dyrektor wymienia m.in.: doświadczenie w pracy w jednostkach organizacyjnych samorządu terytorialnego bądź w jednostkach samorządu terytorialnego.

Szczegóły naboru znaleźć można pod adresem: gosir.gminadebica.pl.

 

 

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe