Tomasz Siemoniak poparł Renatę Butryn

  • 02.10.2019, 22:06 (aktualizacja 02.10.2019, 22:22)
  • Grzegorz Król
Tomasz Siemoniak poparł Renatę Butryn Tomasz Siemoniak (z prawej) poparł Renatę Butryn. Konferencję prowadził Dominik Łazarz.
Dzisiaj Dębicę odwiedził były minister obrony narodowej, a także wicepremier Tomasz Siemoniak. Do stolicy powiatu przyjechał na zaproszenie kandydatki Koalicji Obywatelskiej do Sejmu Renaty Butyn.

Tomasz Siemoniak o byłej posłance wypowiadał się w samych pozytywnych słowach. Wspominał o jej zaangażowaniu w rozwój województwa, jak również powiatu dębickiego.

Jeśli komuś na sercu leży dobro Polski, to w październiku powinien głosować na kandydatów Koalicji Obywatelskiej - powiedział Tomasz Siemoniak.

Z kolei kandydatka KP do Sejmu Renata Butryn nie kryła dumy ze swojego pochodzenia. Urodziła się właśnie w Dębicy, ale od lat mieszka w Stalowej Woli. Z naszym powiatem byłą związana także zawodowo.

- Uczyłam polskiego w liceum w Pilźnie, gdzie wciąż mam wielu przyjaciół - mówiła podczas konferencji prasowej w Rynku.

Podkreślała także swoje zaangażowanie w ratowanie szkoły w Machowej, gdzie jest regularnie zapraszana, mimo że nie pełni funkcji posła. W centrum miasta zarówno Renata Butryn, jak i Tomasz Siemniak rozdawali ulotki kandydatki, a także częstowali słodyczami.

Wczoraj kampanię w Dębicy prowadził obecny poseł Zdzisław Gawlik, który częstował w godzinach rannych kawą. Dzisiaj również on otrzymał poparcie od Tomasza Siemoniaka. W najbliższych dniach stolicę powiatu kolejny raz ma odwiedzić kolejny kandydat KO Paweł Poncyljusz.

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Nitaro
Nitaro 04.10.2019, 18:01
A moim kandydatem będzie Paweł Poncyljusz. Człowiek, który doskonale zna potrzeby mieszkańców Podkarpacia i wierzę, że będzie o nie zabiegał w Sejmie, jak zostanie posłem.
nic nie ginie
nic nie ginie 05.10.2019, 14:44
Ten sam Poncyljusz co to mówił, że Polski Wschodniej nie rozumie?
archiwum
archiwum 03.10.2019, 14:29
Siostra radna miejska dębicka nie przyszła poprzeć swej siostry? Wszak parę wyborów temu z tejże samej PO do sejmiku szła a potem jako radna PiS z Jarosławem Śliwą p. Komorowskiego w Dębicy hołubiła.
Lolek
Lolek 03.10.2019, 07:57
Pamiętają o Dębicy przed wyborami. Pani Butryn pamięta przez całą kadencję, ale o swojej siostrze. Nie ma na kogo głosować ani po prawej ani po lewej stronie i to jest smutne.
Fgd
Fgd 03.10.2019, 00:23
Zenada

Pozostałe