T.Lab z wyróżnieniem za Moją małą wojnę

  • 03.10.2019, 08:47 (aktualizacja 03.10.2019, 09:00)
  • Tomasz Ratuszniak
T.Lab z wyróżnieniem za Moją małą wojnę fot. Miejski Ośrodek Kultury.
Grupa Teatralna T.Lab, działająca przy Miejskim Ośrodku Kultury, wróciła z wyróżnieniem z IV Międzypokoleniowych Spotkań Teatralnych Relacje w Stalowej Woli.

T.Lab była jedną z dziesięciu formacji wybranych przez komisję artystyczną z prawie pół setki zgłoszonych. Młodzi dębiccy aktorzy wystąpili na scenie Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli obok teatrów m.in. z Bolesławca, Warszawy, Szczecina, Wrocławia i Stalowej Woli.

Kinga Kania, Bartosz Piątek, Patrycja Serafin, Maria Socha, Aleksandra Występek i Natalia Zaręba przedstawili spektakl zatytułowany Moja mała wojna i zdobyli wyróżnienie za debiut.

A już za kilka dni T.Lab wystąpi z tym samym przedstawieniem na 18. Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Niesfornych Galimatias w Teresinie.

 

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe