W niedzielę w TV4 Zuzia spotka się z kolejną gwiazdą

  • 03.10.2019, 11:35 (aktualizacja 03.10.2019, 11:58)
  • Tomasz Ratuszniak
W niedzielę w TV4 Zuzia spotka się z kolejną gwiazdą Zuzanna Śliwa z Marcinem Wójcikiem z kabaretu Ani Mru-Mru.
W najbliższą niedzielę 6 października o godz. 16:00 na antenie TV4 wyemitowany zostanie odcinek programu Nasza Klasa, w którym oglądać będzie można dębiczankę Zuzannę Śliwę. Gościem programu będzie artysta kabaretowy Igor Kwiatkowski, znany m.in. z roli Mariolki, w którą wcielał się z kabaretem Paranienormalni.

Trzynastoletnia Zuzia od czterech lat uczy się śpiewu w szkole Vocal Studio. Więc kiedy po Dniach Dębicy 2018 usłyszała, że Michał Szpak, gwiazda tej imprezy, namawia do udziału w obozie artystycznym, poprosiła rodziców, by mogła na niego pojechać.
Tam wypatrzyła ją Adrianna Ćwiklińska, zajmująca się m.in. wyszukiwaniem osób do programów telewizyjnych. Skontaktowała się z rodzicami Zuzi i poprosiła, by mogła nagrać z nią krótki filmik. Dostała zgodę.
Dzięki temu nagraniu trzynastolatka zaproszona została na casting do Warszawy. Właśnie do programu Nasza Klasa, w którym pierwotnie zamiast gwiazd mieli występować politycy.
- Wtedy nie udało mi się do niego dostać, ale zostałam główną rezerwową, gdyby ktoś odpadł - tłumaczy Zuzia.
To jednak mógł być koniec marzeń młodej dębiczanki o występach w telewizji. Na szczęście okazało się, że format z politykami się nie sprawdził, a produkcja, już z nowym reżyserem, ponownie szuka dzieci do programu.
- Wtedy pani Ada dała mi, można powiedzieć, drugą szansę. Zostałam znów zaproszona na casting i tym razem mnie przyjęli - cieszy się Zuzia Śliwa.
W programie ona i inne dzieci zadają gwiazdom pytania i dają różne zadania. Na planie jednego odcinka spędzają około trzech godzin.
- Pytania wysyłamy wcześniej i produkcja wybiera, które i kiedy możemy zadać - tłumaczy.
Choć Zuzia nie wie jeszcze kim zostanie, gdy będzie dorosła, to nie wyklucza przyszłości na szklanym ekranie.
- Zawsze chciałam być piosenkarką, ale mogę być też dziennikarką, bo przecież już teraz zadaję pytania - zauważa.
Twierdzi, że na planie w ogóle nie miała tremy. Choć wystąpiła u boku aktorów Bartłomieja Kasprzykowskiego i Pawła Orleańskiego, oraz kabareciarza Marcina Wójcika.
- Najfajniejszy był Paweł Orleański, ale z Marcinem Wójcikiem też było fajnie - wspomina.
Gdy rozmawialiśmy, nagranie z Igorem Kwiatkowskim, byłym już członkiem kabaretu Paranienormalni, miała jeszcze przed sobą. Jak przebiegło zobaczyć będzie można w niedzielę w TV4.

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe