Zrób zdjęcie i wygraj konkurs. Nagrody czekają

  • 03.10.2019, 12:39 (aktualizacja 03.10.2019, 12:54)
  • Janusz Grajcar
Zrób zdjęcie i wygraj konkurs. Nagrody czekają
Związek Gmin Dorzecza Wisłoki zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym Krajobrazy dorzecza Wisłoki.

Konkurs adresowany jest do uczniów oraz osób dorosłych z terenu gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki, a więc m.in. Brzostek, Czarna, Dębica, Jodłowa, Pilzno, Żyraków i miasto Dębica.
 
Konkurs fotograficznych organizowany jest w dwóch kategoriach:
1. Uczniowie szkół podstawowych klasy IV – VIII oraz szkół ponadpodstawowych;
Szkoła zainteresowana uczestnictwem w konkursie potwierdza udział uczniów na formularzu zgłoszeniowym w terminie do 31 października 2019 r. Spośród fotografii wykonanych przez uczniów, nauczyciele wybierają dwie najlepsze fotografie, które dostarczą osobiście lub prześlą do siedziby Związku (w formie papierowej i pliku JPEG) w terminie do 15 listopada 2019 r. Komisja konkursowa przeprowadzi eliminacje gminne, wybierając dwie najlepsze prace z danej gminy. Spośród  zwycięzców eliminacji gminnych atrakcyjne nagrody otrzymają finaliści I, II, III miejsca oraz 41 laureatów.
 
2. Dorośli
Osoba zainteresowana udziałem w konkursie składa formularz zgłoszeniowy i maksymalnie 3 fotografie do Związku (w formie papierowej i pliku JPEG) osobiście lub wysyłając pocztą w terminie do 15 listopada 2019 r. Komisja konkursowa wyłoni 3 finalistów I, II, III miejsca.

Termin ogłoszenia wyników konkursu: do 25 listopada 2019 r. Wręczenie nagród laureatom obu kategorii odbędzie się w grudniu 2019 r.
 
Formularz zgłoszeniowy i regulaminy dostępne są do pobrania na stronie www.wisloka.pl.

Janusz Grajcar

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe