Ruch wahadłowy na Rzeszowskiej - noga z gazu

  • 04.10.2019, 11:27 (aktualizacja 04.10.2019, 11:38)
  • Grzegorz Król
Ruch wahadłowy na Rzeszowskiej - noga z gazu
A skrzyżowaniu ul. Rzeszowskiej i Wielopolskiej wprowadzony został ruch wahadłowy. Trwa montaż nowych i demontaż starych słupów oświetleniowych.

W tym miejscu powstaje tzw. interaktywne przejście dla pieszych. Jedno z trzech, na które starostwo Powiatowe w Dębicy otrzymało pieniądze. Kolejne powstanie także na Rzeszowskiej, w rejonie skrzyżowania z ul. Sienkiewicza oraz na ul. Krakowskiej przy szpitalu.

- Jak już roboty związane ze słupami zostaną zakończone, to późniejszy montaż oznakowania i osprzętu nie będzie wymagał częściowego zamykania ruchu - mówi dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Dębicy Jacek Drobot.

 

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Sceptycznie
Sceptycznie 05.10.2019, 17:20
Mam nadzieję, że będą działać lepiej niż te przy rondzie Wierciocha !!!
Właściwie to mało działają.

Pozostałe