Wielcy mistrzowie w jednym miejscu

  • 05.10.2019, 21:28 (aktualizacja 05.10.2019, 21:58)
  • Grzegorz Król
Wielcy mistrzowie w jednym miejscu
Józef Lipień, Jan Michalik, Czesław Korzeń, Wacław Orłowski, a także Ryszard Wolny to tylko niektórzy z zawodników zasłużonych dla polskich zapasów, którzy wzięli udział w 65. rocznicy sekcji zapasów KS Wisłoka.

Ten ostatni, złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w Atlancie, przyjechał do Dębicy z ramienia Polskiego Związku Zapaśniczego, gdzie pełni funkcję wiceprezesa ds. stylu klasycznego. W Sportowej Stodole m.in. on wręczał wyróżnienia dla zapaśników, którzy niegdyś rozsławiali Dębicę na arenach całego świata. Wśród nich olimpijczycy, uczestnicy mistrzostw świata, Europy oraz Polski. Pełna lista wyróżnionych zamieszczona zostanie w najbliższym wydaniu Obserwatora Lokalnego, który do sprzedaży trafi we wtorek 8 października. Zapraszamy do lektury, a teraz zachęcamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z dzisiejszych uroczystości.

Grzegorz Król

Zdjęcia (17)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
czytelnik
czytelnik 05.10.2019, 22:11
piękne zdjęcie Jozefa Lipienia z Janem Michalikiem

Pozostałe