W najnowszym Obserwatorze Lokalnym

  • 07.10.2019, 21:00
  • Tomasz Ratuszniak
W najnowszym Obserwatorze Lokalnym
Czterdziesty pierwszy w tym roku numer Obserwatora Lokalnego ukaże się już jutro, jak co tydzień we wtorek.

Zapraszamy do lektury.

Tomasz Ratuszniak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
tak se pytam
tak se pytam 09.10.2019, 10:23
"Wypowiedzi łącznie: 54 (w tym niewygłoszone: 8)" jak to należy rozumieć ?
Lizadłowski
Lizadłowski 10.10.2019, 13:25
zgłoszone do protokołu, wielu poetów pisało " do szuflady" Może kiedyś, ktoś, coś...
już nie pytam bo wiem
już nie pytam bo wiem 09.10.2019, 16:20
Poszukałem odpowiedzi. "Art. 187a 22)
Poseł może na posiedzeniu, w którym uczestniczy, złożyć Marszałkowi Sejmu podpisany przez siebie tekst wystąpienia niewygłoszonego w danym punkcie porządku dziennego i tekst niewygłoszonego oświadczenia poselskiego. Marszałek Sejmu może wyrazić zgodę na opublikowanie takiego tekstu w sprawozdaniu stenograficznym z przebiegu posiedzenia Sejmu. " Prościej wrzucić do niszczarki.
pytaj dalej
pytaj dalej 09.10.2019, 12:54
Musisz zgłosić pytanie do Kancelarii Sejmu bo tako rzecze ich strona internetowa,
Anton
Anton 08.10.2019, 17:56
Przewodniczący której partii powiedział : " Nic Wam nie dam, wszystko sprzedam ! " ?
młody
młody 08.10.2019, 13:14
Dlaczego człowiek musi wybierać między beznadziejnym i jeszcze gorszym?
baba z lasu
baba z lasu 10.10.2019, 13:18
Dlaczego "musi". Ludzie dzielą się na mądrych i głupich. Niestety głupich jest więcej. A "sondaże" to wskazują prognozy dotyczące chcących głosować, a nie wszystkich uprawnionych. Tych nie akceptujących sytuacji jest więcej, a na idiotyczny zarzut nieprawidłowej postawy obywatelskiej należy przypomnieć, że już nie obowiązuje hasło| Cały Naród głosuje bez skreśleń! Wyobraź sobie,jaką legitymację do kierowania Państwem miałaby władza, kiedy do wyborów poszło by 15 procent aktywistów? Obecnie tego bur.... /kamienica Banasia w Krakowie/ nie akceptuje większość Legitymizacja władzy jest wątpliwa.
wyborca
wyborca 08.10.2019, 11:57
Takie porównanie jeżeli chodzi o aktywność posłów:

Aktywność poselska: Kazimierz Moskal
Wystąpienia na posiedzeniach Sejmu
Wypowiedzi: 25
Interpelacje, zapytania, pytania w sprawach bieżących, oświadczenia
Interpelacje, którym nadano bieg: 53
Pytania w sprawach bieżących: 9
Oświadczenia: 1

Aktywność poselska Jan Warzecha
Wystąpienia na posiedzeniach Sejmu
Wypowiedzi łącznie: 54 (w tym niewygłoszone: 8)
Interpelacje, zapytania, pytania w sprawach bieżących, oświadczenia
Interpelacje, którym nadano bieg: 37
Zapytania, którym nadano bieg: 1
Pytania w sprawach bieżących: 11
Oświadczenia: 4

Aktywność poselska Zdzisław Gawlik
Wystąpienia na posiedzeniach Sejmu
Wypowiedzi: 96
Interpelacje, zapytania, pytania w sprawach bieżących, oświadczenia
Interpelacje, którym nadano bieg: 824
Zapytania, którym nadano bieg: 23
Pytania w sprawach bieżących: 7
gwizdkowy
gwizdkowy 10.10.2019, 13:22
854 interpelacje posła Z.Gawlika? Budujące liczby i co dalej z nimi? Cała para w gwizdek?
Kuba
Kuba 11.10.2019, 07:21
dokładnie cała para w gwizdek...
A swoją drogą jaki limitu wydatków na ten pan na kampanie, rozdaje parasole jako gadżety wyborcze, jest go pełno na każdym rogu, jeżdżą auta nim oblepione, ulotki i gazetki w jednym walają się po skrzynkach. W Rzeszowie podobnie, samych płacht o mega wymiarach me pełno, w tym na Galerii Rzeszów, Grafice, Europie... ile on ma limitu? To wszystko jest do sprawdzenia!
Danka
Danka 08.10.2019, 16:50
I wszystko jasne, który z Posłów jest najbardziej pracowity. Na tym polega praca posła a nie
tylko chodzenie po imprezach. Głosuję zdecydowanie na najbardziej merytorycznego i pracowitego Posła Pana prof. Zdzisława Gawlika.
wyborca
wyborca 08.10.2019, 16:13
Daj spokój ! Każdy wie już na kogo zagłosuje lub nie pójdzie wcale.
carbon
carbon 07.10.2019, 21:33
Centralne - przed wyborami 5%, po wyborach pozostałe 15% ?
abc
abc 08.10.2019, 08:55
To spółka należąca do miasta występuje o cennik, taryfę. Pretensje do burmistrza - właściciela spółki kierować proszę.
7of9
7of9 08.10.2019, 16:42
abc jakis ty mądry(inaczej), a kto podnosi podatki, akcyzę, ustala ceny prądu jak za kamuny , etc.?zastanów się i nie bądź taki mądry:-P

Pozostałe