Styczeń z poezją Karola Wojtyły

  • 09.10.2019, 08:47
  • Tomasz Ratuszniak
Styczeń z poezją Karola Wojtyły
Marcin Styczeń z zespołem wystąpi w niedzielę 13 października o godz. 18:30 w kościele NSPJ w Dębicy-Latoszynie. Koncertu zatytułowany Pieśń o Bogu ukryty odbędzie się z okazji Dnia Papieskiego, a Marcin Styczeń zaśpiewa wiersze Karola Wojtyły.

- Dodatkowo, jeśli czas pozwoli (bo o godz. 20:15 planowane jest comiesięczne nabożeństwo fatimskie) zespół przewiduje kilka niespodzianek związanych z wydaniem nowego albumu. Być może w Dębicy odbędzie się prapremiera niektórych utworów, być może będzie coś specjalnego dedykowanego patronce naszego miasta... zobaczymy - nie chce zdradzać szczegółów Piotr Śliwa, pomysłodawca i organizator tego wydarzenia.
Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe