Chcą budować kolejny maszt. Dzisiaj spotkanie w tej sprawie

  • 10.10.2019, 11:20 (aktualizacja 10.10.2019, 11:33)
  • Grzegorz Król
Chcą budować kolejny maszt. Dzisiaj spotkanie w tej sprawie Photo by Petr Jancik from FreeImages.
Dzisiaj o godz. 17 rozpocznie się spotkanie w sprawie planowanej budowy masztu telefonii komórkowej przy ul. Malinowej w Dębicy.

O planach firmy T-Mobile pisaliśmy na łamach Obserwatora Lokalnego, w wydaniu z 5 października. Wtedy zarówno radna Marta Czekaj, jak i Jerzy Polniaszek zapowiadali wtedy, że będą chcieli zorganizować spotkanie z mieszkańcami ul. Świętosława i przyległych. To odbędzie się dzisiaj, o godz. 17 w Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej Dębica-Kędzierz.

- Sprzeciwiam się takiej inwestycji. Niech budują na terenach przemysłowych, a nie tam, gdzie jest ścisła zabudowa - mówi radny Jerzy Polniaszek.

Czy przeciwni budowie masztu będą również mieszkańcy Świętosława, Malinowej i Wiśniowej?

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
foliarz
foliarz 11.10.2019, 12:27
Ciekawe czy mieszkańcy mają świadomość, że im słabszy zasięg tym ich telefony mocniej biją ich w głowy promieniowaniem, większym niż taka antena, która chcą postawić. Co będzie jak odkryją, że podobne fale wykorzystywane są do przesyłu chocby radia, telewizji, internetu, bram automatycznych, systemów radiowych wykorzystywanych przez służby bezpieczeństwa w tym osp itd. Sprzeciw być może zasadny, ale trzeba go poprzeć badaniami, a nie jak jeszcze niedawno w rolnictwie nasi dziadkowie bronili się przed traktorami, kosiarkami itd. bo to zło. Pomijam "ekspertów" z yt bo tam każdy może wrzucić material, przebrać się w strój lekarza czy doktora nauk uczonych i prawić swoje dyrdymały. Ciekawe czy tak samo na świetosławy martwią się o swoje zdrowie paląc byle czym.
kosmitka
kosmitka 10.10.2019, 12:53
Widać wpływ promieni kosmicznych na niektórych mieszkańców.
kris
kris 10.10.2019, 20:54
zamontuj sobie w mieszkaniu maszt inteligencie

Pozostałe