Bezdomna w piwnicach Kosmosu

  • 11.10.2019, 09:30 (aktualizacja 11.10.2019, 09:42)
  • Tomasz Ratuszniak
Bezdomna w piwnicach Kosmosu Pierwsza edycja Galerii Bezdomnej w piwnicach DK Kosmos.
Już dziś (piątek 11 października) o godz. 18:00 w piwnicach Domu Kultury Kosmos odbędzie się wernisaż dębickiej odsłony Galerii Bezdomnej organizowanej przez Dębickie Koło Fotograficzne RAW. Wystawę oglądać będzie można do niedzieli 13 października w godzinach otwarcia kina.

Tam właśnie w 2015 roku zaczęła się historia dębickiej Galerii Bezdomnej. Później, przez kolejne trzy lata, lokalni twórcy prezentowali prace w budynku byłego sądu i prokuratury przy ul. Rzeszowskiej. Po sprzedaży tego budynku przez Starostwo Powiatowe, Mariusz Madeja, pomysłodawca tego wydarzenia, zdecydował o powrocie do piwnic domu kultury przy ul. Lisa, które udostępnia Miejski Ośrodek Kultury.

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe