W najnowszym Obserwatorze Lokalnym

  • 14.10.2019, 19:00
  • Artur Barwacz
W najnowszym Obserwatorze Lokalnym
Czterdziesty drugi w tym roku numer Obserwatora Lokalnego ukaże się już jutro, jak co tydzień we wtorek.

Zapraszamy do lektury.

Kup wydanie cyfrowe!!!

Artur Barwacz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Bosze !
Bosze ! 15.10.2019, 05:06
Wybierzesz się w swojej naiwności po pomoc do Pana Posła Jana Warzechy to Ci zaproponuje wspólne zdjęcie .
Eh
Eh 15.10.2019, 20:04
Dokładnie, też zwracałam się do Pana Posła z prośbą o pomoc. Obiecanki, cacanki - tak można określić jego pomoc, nawet za bardzo się nie starał udawać że chce pomóc, Tak jak inni dba tylko o siebie rozdając gładkie słówka naokoło . Eh, niesmak pozostał....
czosnek
czosnek 15.10.2019, 00:37
dobrze, że mamy posła z Dębicy a że nie wszystkim to pasuje to też normalne. Jak to mówią jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. Tym pomstującym albo zazdrośnikom trzeba powiedzieć aby wystartowali z 11 miejsca zrobili 6 wynik zdobywając ponad 18 tys głosów przy braku poparcia (części) nawet swoich "kolegów" z PiS - u
Pan Warzecha powinien bardziej zdecydowanie zaangażować się w działania dla regionu ale także zrobić porządek w dębickim PiS-ie bo ma mandat niekwestionowany od wyborców a nie kilku lokalnych politykierów, którzy graja tylko na siebie i rodziny.
Paweł P
Paweł P 18.10.2019, 00:30
a co to za wyczyn będąc ulokowanym najwyżej na liście kandydatem z powiatu dębickiego z partii, która ma murowane zwycięstwo w tym regionie?
fu
fu 15.10.2019, 20:06
Przede wszystkim powinien się zaangażować. Każdy by chciał posła z Dębicy ale dla Dębicy a nie dla fotek tu i tam i lansowaniu się przy każdej możliwej okazji. Powtarzam lansowaniu
oll
oll 14.10.2019, 21:20
Piszac wlasnie takie komentarze sami wystawiacie sobie swiadectwo i dajecie do zrozumienia ze podzialy nadal beda towarzyszyc wam doputy dopoki nie wygraja Wasi. Trzeba uszanowac wole narodu. To wlasnie fenomen demokrcji wystarczy 1% by 49% bylo niezadowolone. Jesli sie Wam to nie podoba to trzeba bylo glosowac na Korwina, ktory gardzi demokracja i faktycznie jak widac w Polsce chyba najsluszniejszy jest zamordyzm by trzymac takich ludzi krotko.
zebra
zebra 18.10.2019, 11:02
W jedności siła - jak mówi stado słoni tratując mrówkę
kosmitka
kosmitka 15.10.2019, 10:45
Nasi, wasi - my i oni. Albo my, albo oni!
A co!
Smek
Smek 14.10.2019, 20:00
To świetne Polsko, że ktoś kto niewiele zdziałał dla Polski, kraju, wygrywa w Dębicy, to standardowo u nas. Miłego poniedziałku!
GUS
GUS 18.10.2019, 11:04
To tylko był test IQ wyborców.
###
### 14.10.2019, 20:38
Przecież na tego pana i jego partię głosują głównie niepracujący beneficjenci 500+, ludzie o najniższym wykształceniu i fanatycy religijni.
Krzysiek
Krzysiek 14.10.2019, 21:08
Bzdura!
PiS przez 4 lata zrobiło więcej dobrego niż PO z PSL przez 8 lat.
Ba, w latach 2007-2015 zrobiono więcej złych rzeczy niż dobrych. Dla mnie wybór był oczywisty.
Proszę OBIEKTYWNIE przyjrzeć się dorobkowi PiS w ostatnich 4 latach, nie tylko oceniać na podstawie tego co powiedzą w TVN.
Tronu
Tronu 15.10.2019, 20:26
W TVP powiedzą ci prawdę:)
fakt
fakt 15.10.2019, 20:09
Ale my tu mówimy o jednej osobie a nie o dorobku PIS, do którego pan W. niewiele się przyłożył
7of9