Warzecha i Moskal mają mandaty

  • 14.10.2019, 15:56
  • Agnieszka Kruszyńska-Idzior
Warzecha i Moskal mają mandaty
Jan Warzecha zdecydowanym zwycięzcą wyborów w powiecie dębickim. Wygrał je w mieście i pięciu gminach, zdobył szósty wynik w okręgu na liście PiS.

Jedyną gminą, gdzie to nie on, a inny kandydat PiS - poseł Kazimierz Moskal miał najlepszy wynik, jest Żyraków.

Mandatu nie zdobył za to Zdzisław Gawlik, którego na liście Koalicji Obywatelskiej wyprzedzili Paweł Poncyljusz i Krystyna Skowrońska.

Wyniki wyborów w powiecie dębickim jutro w Obserwatorze Lokalnym.

Agnieszka Kruszyńska-Idzior

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
machjący ręką
machjący ręką 26.10.2019, 13:58
Dajcie Pany już chłopu spokój. Nic nie robił to i nic nie zepsuł. A ,że jemu kurka jajko zniosła, ma szczęście i tyle.
narazie bezrobotny
narazie bezrobotny 17.10.2019, 16:40
Panie Pośle też szukam doskonale płatnej pracy lżejszej od leżenia. Pomoże Pan. Będę dozgonnie wdzięczny.
sprawdzam !
sprawdzam ! 15.10.2019, 18:39
No, to Szanowny Panie Pośle Warzecho Janie. Co teraz będzie z magistralą kolejową Pilzno - Jasło przez Jodłową ?
popiel
popiel 15.10.2019, 15:16
Tak slaby wynik PO to zasluga szefa struktur Dębickich przeciez nic nie robil przed wyborami
lusi
lusi 16.10.2019, 16:06
jak to nic nie robil bylo go pelno na fejsie
Paranoja zbiorowa.
Paranoja zbiorowa. 15.10.2019, 11:10
Co ten człowiek zrobił dla Dębicy i regionu? Nic!
Dori
Dori 16.10.2019, 05:05
Jezdzil na wszelkie uroczystosci i robil sobie wspolne fotografie stad ludzie zauroczyli sie nim... a gdzie prace na rzecz Debicy?
muchomor
muchomor 17.10.2019, 18:36
Pamiętam jak szedł w zorganizowanym marszu ul.Kościuszki powtarzając,"Nie oddamy wam telewizji TRWAM".
darekdebica
darekdebica 14.10.2019, 21:39
Czas oddać gazety, które rozdawał były poseł Z. G :)
Przeżyjemy
Przeżyjemy 14.10.2019, 19:22
No cóż , dobra informacja dla nas Dębiczan to nie jest. Poseł Moskal to z Ropczyc chyba.
Paweł P
Paweł P 14.10.2019, 19:08
na Pana Wrzechę to ludzie głosują chyba tylko z przyzwyczajenia... bo z jakiego innego powodu ?
ONA
ONA 15.10.2019, 11:15
Potwierdzam. Jednak sprawdza się zasada, że trzeba się pokazywać, lansować, i to wystarczy. Ludzie to wypominają ale głosują nadal. Chciałabym od pan Warzechy usłyszeć co on osobiście zdziałał dla dobra Dębicy. Pozorant....
matematyk
matematyk 14.10.2019, 17:41
oj,oj wchodzi pan Gawlik a nie Skowrońska
wyb
wyb 14.10.2019, 16:52
I kolejne 4 lata fotek na socialmedia , noc nie robiąc pokazywać jak się jest zarobionym
Smarot
Smarot 14.10.2019, 16:26
pis mial w poprzedniej kadencji w naszym okregu 12 poslow, teraz ma 10. dobry kierunek!
Nie jestem robotem.
Nie jestem robotem. 15.10.2019, 22:11
Tak trzymać!

Pozostałe