Praca w branży lotniczej. Masz szanse na karierę

  • 16.10.2019, 09:52
  • Agnieszka Kruszyńska-Idzior
Praca w branży lotniczej. Masz szanse na karierę
Już jutro (w czwartek 17 października) firmy z branży lotniczej zaprezentują swoją ofertę dla potencjalnych pracowników. Spotkanie odbędzie się w Dębicy, w Mechaniku.

Rozpocznie się o godz. 10:00. Od godz. 10:10 do 10:45 potrwa event firmy Lot Aircraft Maintenance Services. Od godz. 10:50 do 11:15 zaprezentuje się firma Pratt & Whitney AeroPower. Oficjalne zakończenie wydarzenia godz. 12:00.
Swój udział w Dniu branży lotniczej w powiecie dębickim zapowiedziały m.in. firmy: EME Aero, PPHU Royal–Star, Lot Aircraft Maintenance Services oraz Pratt & Whitney AeroPower.
LOT Aircraft Maintenance Services z Warszawy jest indywidualnym dostawcą usług związanych z obsługą techniczną samolotów oraz jedynym autoryzowanym centrum obsługowym Embraer na Europę Centralną oraz Wschodnią.
Pratt & Whitney AeroPower z Rzeszowa to lider w zakresie projektowania, produkcji oraz napraw jednostek pomocniczych.
EME Aero, czyli Lufthansa Technik AG oraz MTU Aero Engines AG, z podrzeszowskiej Jasionki, jest jednym z największych i najnowocześniejszych centrów serwisowych dla najnowszej generacji turbowentylatorowych silników przekładniowych.
W spotkaniu weźmie też udział firma z Dębicy - Royal-Star Aero, która świadczy usługi tj. szkoła lotnicza, przewoźnik lotniczy, naprawy, remonty silników i śmigieł, zarządzanie flotą, remonty samolotów zabytkowych.
Dlaczego warto wziąć udział  w tym wydarzeniu? Jak wynika z raportu PwC pod hasłem: Dalszy wzrost na polskim niebie. Prognozy dla rynku lotniczego 2018, polska branża lotnicza wykazuje jeden z największych potencjałów wzrostu spośród wszystkich europejskich rynków. W kontekście poszukiwania zatrudnienia i budowania swojej zawodowej kariery oznacza to, że pracę w tej branży będzie można znaleźć stosunkowo szybko i łatwo.
Spotkanie organizowane w ramach Europejskich Dni Pracodawców 2019, odbędzie się w Zespole Szkół Zawodowych nr 1, przy ul. Rzeszowskiej 78. Organizator wydarzenia, Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy, zaprasza wszystkich chętnych do uczestnictwa i zapoznania się z ofertami pracy.

Agnieszka Kruszyńska-Idzior

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
tt
tt 17.10.2019, 20:34
Czyli zachęcamy mlodych do wyprowadzenia z Debicy ....bo oczywiście miasto i region nie wiele ma do zaoferowania...

Pozostałe