Bezdomna zeszła do piwnicy - zdjęcia

  • 16.10.2019, 11:58 (aktualizacja 16.10.2019, 14:16)
  • Tomasz Ratuszniak
Bezdomna zeszła do piwnicy - zdjęcia Roman Przewoźnik i Marek SZymaszek podczas wernisażu.
W piwnicach Domu Kultury Kosmos odbyła się piąta edycja dębickiej odsłony Galerii Bezdomnej. W wystawie zorganizowanej przez Dębickie Koło Fotograficzne RAW, a przede wszystkim przez Mariusza Madeję i Damiana Kuciembę, wzięło udział piętnastu autorów.

Na miejscu oglądać można było m.in. fotografie, malarstwo, grafiki, rysunki, rzeźby i instalacje. Swoje prace pokazali: Damian Kuciemba, Tomasz Szeremeta, Roman Przewoźnik, Marek Szymaszek, Michał Andruk, Kajetan Stanoch, Bernadetta Mardeusz, Sylwia Rusin, Kamil Żurek, Robert Choma, Łukasz Czuchra, Milena Janasiewicz, Andrzej Łącała, Grażyna Scarpone i Grzegorz Szlachta.

Tomasz Ratuszniak

Zdjęcia (30)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe