Konkurs rozstrzygnięty. Wygrała Gabrysia, Kacper i Mateusz

  • 17.10.2019, 11:49
  • Grzegorz Król
Konkurs rozstrzygnięty. Wygrała Gabrysia, Kacper i Mateusz
Ponad pięćdziesiąt prac plastycznych wpłynęło do Komendy Powiatowej Policji w Dębicy w ramach konkursu Bezpieczne Wakacje 2019. Wczoraj jury wybrało te najlepsze.

Autorzy prac w formie plastycznej przedstawili m.in. bezpieczny pobyt nad wodą, zagrożenia płynące z internetu, bezpieczeństwo na drodze i w miejscu zamieszkania. Komisja w składzie: Małgorzata Gargas z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, Mariola Zając oraz Magdalena Daniek z Galeria Sztuki Miejskiego Ośrodka Kultury, Jadwiga Ząbek z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Dębicy oraz nadkom. Marcin Stelmach z KPP w Dębicy wyłoniła najlepsze, które wezmą udział w finale wojewódzkim.

W kategorii wiekowej 6-9 lat zwyciężyła Gabriela Giełbaga ze Szkoły Podstawowej w Gumniskach. Drugie miejsce wywalczyła Lena Urbanowicz z SP nr 10 w Dębicy, a trzecie Małgorzata Kardaś z Publicznej Szkoły Podstawowej w Dobrkowie.

Najlepszą według jury pracę, spośród uczniów w wieku 10-12 lat przygotował Kacper Łazowski z PSP w Łękach Dolnych. Drugie miejsce w tej kategorii zajął Oskar Ciurkot  z Zespołu Szkół w Latoszynie, a trzecie Oliwia Kopera z PSP w Paszczynie.

Ostatnią kategorią była ta dla dzieci w wieku 13-15 lat. Tutaj najlepiej spisał się Mateusz Kozioł z PSP w Paszczynie, drugie miejsce wywalczyła Anna Chorąży z tej samej szkoły, a trzecie Zuzanna Warżel z PSP w Łękach Dolnych.

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Sąsiad
Sąsiad 19.10.2019, 09:05
Brawo Lena Urbanowicz!!!

Pozostałe