Śladami historii OSP w Zawadzie - dziś otwarcie wystawy

  • 19.10.2019, 08:07 (aktualizacja 19.10.2019, 08:34)
  • Tomasz Ratuszniak
Śladami historii OSP w Zawadzie - dziś otwarcie wystawy fot. OSP Zawada.
M.in. dawny sprzęt używany przez strażaków będzie można zobaczyć dziś (sobota 19 października) w Centrum Kulturalno-Oświatowym w Zawadzie podczas otwarcia wystawy zatytułowanej Śladami historii OSP w Zawadzie. Impreza na którą druhny i druhowie zapraszają wszystkich sympatyków jednostki rozpocznie się o godz. 15:00.

Prócz sprzętu używanego kiedyś i dziś przez strażaków w centrum zobaczyć będzie można też wystawę fotograficzną dokumentującą historię jednostki. Organizatorzy zapowiadają, że wyświetlony zostanie film, a ochotnicy z Nagawczyny wystąpią z pokazem pierwszej pomocy. Na dzieci czekać będą gry i zabawy, a także popcorn i wata cukrowa. 

Tomasz Ratuszniak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe