Z os. Metalowiec auta muszą zniknąć

  • 22.10.2019, 09:37 (aktualizacja 22.10.2019, 10:10)
  • Grzegorz Król
Z os. Metalowiec auta muszą zniknąć
W czwartek 24 i w piątek 25 października na os. Metalowiec firma wykonująca drogę będzie kładła asfalt, o czym poinformował radny z tego osiedla Mateusz Cebula. Apeluje on do mieszkańców, by w te dwa dni nie parkowali samochodów na terenie objętym robotami.

- O planowanych pracach wykonawca poinformował dzisiaj rano. W czwartek i piątek układana będzie masa bitumiczna na miejscach parkingowych a następnie warstwa ścieralna asfaltu na całym froncie robót - mówi Mateusz Cebula.

Dodaje, że w związku z planowanymi robotami konieczne będzie usunięcie wszystkich pojazdów z terenu prac. Bez tego nie będzie możliwe wykonanie robót.

- Proszę więc o zapewnienie tego, by w czwartek rano osiedle od wjazdu przy ul. Piaski do budynku Sanepidu, czyli na całym pasie prowadzonych prac, było wolne od pojazdów. Taki stan rzeczy musi utrzymać się do piątku włącznie, kiedy planowo zakończą się prace związane z asfaltowaniem - apeluje radny Mateusz Cebula.

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe