Ponad 230 tys. zł na piły, butle i hełmy

  • 01.11.2019, 08:00
  • Tomasz Ratuszniak
Ponad 230 tys. zł na piły, butle i hełmy fot. OSP Paszczyna.
Dokładnie 233 tys. zł dotacji udało się zdobył druhom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Paszczynie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego.

Pieniądze te jednostka należąca do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego wydadzą na sprzęt ratowniczy. Ochotnicy chcą kupić: agregat hydrauliczny, nożyce hydrauliczne, rozpieracz ramieniowy, rozpieracz kolumnowy, węże, zestaw do wywarzania drzwi i przecinania pedałów, zestaw do stabilizacji, piły, pilarki, narzędzia ratownicze, aparaty powietrzne z maskami i butlami kompozytowymi, butle powietrzne, sygnalizatory bezruchu, radiotelefony, latarki, detektor prądu, miernik wielogazowy, pilarki, węże, prądownice i hełmy bojowe.

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe