Mali Strażacy dla WOŚP - strefa poduchowa do godz. 18 (fotorelacja)

  • 15.01.2017, 13:53 (aktualizacja 15.01.2017, 14:21)
  • Ryszard Pajura
Mali Strażacy dla WOŚP - strefa poduchowa do godz. 18 (fotorelacja)
Poduchy z sercem od małych strażaków - tak nazywa się akcja, jaka od godz. 10 trwa w Galerii Dębickiej. To inicjatywa Akademii Małego Strażaka z Brzeźnicy. Jeszcze do godz. 18:00 każde dziecko może ożywić serduszko i schować je w pokolorowanym własnoręcznie domku.

W strefie poduchowej w piętrze Galerii Dębickiej mamy na bieżąco szyją będą poduszki z wizerunkiem strażaka lub strażaczki. Dzieci mogą zaś wyciąć, wypchać i uszyć serce, które do trafi do poduszki. Kartonowe domki na poduszki dzieci same ozdabiają farbami i naklejkami. W strefie na maluchów czeka wiele innych atrakcji, m.in. miniaturowy wóz strażacki.
Akcja odbywa się pod patronatem medialnym Obserwatora Lokalnego.

Ryszard Pajura

Zdjęcia (20)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Czytelniczka
Czytelniczka 15.01.2017, 15:42
Naprawdę bardzo fajny pomysł oby jak najwięcej takich przedsięwzięć.

Pozostałe