Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2019. Kto laureatem?

  • 04.11.2019, 09:33 (aktualizacja 14.11.2019, 10:19)
  • Ryszard Pajura
Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2019. Kto laureatem? Paweł Zając podkreślił, że rywalizacja w poszczególnych kategoriach była bardzo zacięta.
28 listopada poznamy laureatów Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej 2019. Wtedy okaże się, czy w tym gronie, podobnie jak w ubiegłych latach znajda się firmy z Dębicy i powiatu dębickiego.

Kapituła Nagrody spotkała się 29 października 2019 roku w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie. Odbyła się wtedy druga i zamykające tegoroczne obrady jej posiedzenie. Zgłoszonych w tegorocznej edycji 154 przedsiębiorstw zostało poddanych końcowej ocenie.
Członkowie Kapituły to przedstawiciele m.in. Urzędu Marszałkowskiego i Urzędu Wojewódzkiego, Urzędu Miasta Rzeszowa, regionalnej gospodarki, rzeszowskich uczelni, świata mediów, w tym Obserwatora Lokalnego, biznesu oraz dyrektorzy banków.
Ocenianych było kilkanaście wskaźników, wśród nich przychody, rentowność, poziom zatrudnienia, dbałość o pracowników, relacje z kontrahentami, sponsoring, innowacje, nakłady na badania i rozwój oraz eksport. Pod uwagę brane będą również wyniki audytów, które przez ostatnie tygodnie były prowadzone w przedsiębiorstwach.
Prezes Centrum Promocji Biznesu Paweł Zając – organizator konkursu podkreślił, że w tym roku podkarpackie przedsiębiorstwa przeżywają dobry czas i widać to po osiąganych wynikach.
Ogłoszenie laureatów będzie miało miejsce 28 listopada br. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w Jasionce podczas uroczystej gali.
W dotychczasowych edycjach konkursu, najbardziej prestiżowego na Podkarpaciu, często w gronie laureatów znajdowały się firmy z naszego powiatu. Wiele z nich przystąpiło także teraz do rywalizacji w sześciu kategoriach firm: mikro (od 0 do 10 zatrudnionych), małych I (11-25 zatrudnionych), małych II (26-50 zatrudnionych), średnich I (51-100 zatrudnionych), średnich II (101-250 zatrudnionych), dużych (powyżej 250 zatrudnionych). O rezultatach przekonamy się za niespełna miesiąc.

ryszardpajura_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe