W najnowszym Obserwatorze Lokalnym

  • 04.11.2019, 19:00
  • Artur Barwacz
W najnowszym Obserwatorze Lokalnym
Czterdziesty piąty w tym roku numer Obserwatora Lokalnego ukaże się już jutro, jak co tydzień we wtorek.

Zapraszamy do lektury.

Artur Barwacz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Piotrek
Piotrek 06.11.2019, 09:24
Paskudny tytuł. Władze miasta nic nie robią a winna Europa która chce dać kasę.
Gaz po złotówce!
Gaz po złotówce! 05.11.2019, 18:35
Tańszy gaz - najskuteczniejszy pogromca SMOGa.
Gaz po złotówce za m3 - tylko jedyna dotacja do ceny gazu i nie trzeba by innych programów dofinansowania. Jakoś żadna z partii politycznych nie ma w swoich postulatach obniżenia ceny gazu, a byłoby to rozwiązanie tańsze, prostsze i dużo skuteczniejsze jeśli chodzi o aspekt ekologiczny niż dublujące się "czysta energia", "mój prąd", ulga termomodernizacyjna czy dopłata do samochodów elektrycznych.
Bigo
Bigo 05.11.2019, 13:41
Niestety nie kazdy ma na tyle pieniedzy zeby sobie od tak zrobic ogrzeanie na gaz jesli ma nie ocieplony dom, kazdy taki madry to niech sie dokladaja do tych zmian zeby bylo faktycznie lepiej, a nie takie glupie gadanie. Dębica jest tak zacofana i malo rozwinieta ze to jest straszne... Na ronda i ***y to pieniadze sa a zeby pomoc mieszkanca skoro chca grzania na gaz to nie... porazka
frugo
frugo 05.11.2019, 19:04
Już nie opowiadaj banialuków wiecznie ubogi. Nawet za tego miernego rządu masz ulgę termomodernizacyjną. Zacznij działać i myśleć, to na prawdę nie boli.
Xerxess
Xerxess 05.11.2019, 12:55
To jest fakt - tak ciężkiego myślenia jak w Dębicy i okolicach jeśli chodzi o palenie syfem w piecach to chyba nigdzie indziej nie spotkałem. Ale tutaj na całego wychodzi nasz charakter narodowy i szacunek dla prawa - szanowany nie będzie ten, kto wydał kupę pieniędzy na opał dobrej jakości, ale ten kto napalił sobie oponami, przyoszczędził i go nie złapali.
frugo
frugo 06.11.2019, 22:37
Jak nie spotkałeś to znaczy nigdzie nie byłeś i nic nie widziałeś. Przejedź się w stronę gór bardziej na południe to zobaczysz co to znaczy palić śmieciami.
xyz
xyz 05.11.2019, 11:34
Dbanie o powietrze, śmiech na sali. Moja sąsiadka pali śmieci , centralnie na swoim "polu".kurzy się , śmierdzi ...Ma wszystko w głębokim poważaniu. A nasze leśnie dziadki, nawet sie nie pofatygowały by jej zwrócić uwagę. Szkoda słów...
Xec
Xec 04.11.2019, 23:54
Tytuł powinien być : Dębica przeciw mieszkancom
D.
D. 06.11.2019, 07:22
Dokładnie, bo ten obecny jest skandaliczny i uderza w UE! Czy to zamierzone?
Spirek
Spirek 04.11.2019, 20:29
Niech sie w koncu naucza prawicowi wyborcy z Dębicy, że "nie pytaj co kraj moze zrobic dla ciebie, ale spytaj co Ty mozesz zrobic dla kraju" Mniej kosciola, a wiecej myślenia samodzielnego tzn.

Jesli nie ogarniecie .. GŁOWY to nic z tego nie bedzie. DBAJCIE o środowisko. Tylko tyle i aż tyle.
dębiczanin
dębiczanin 05.11.2019, 11:30
Zmień dilera bo za bardzo czajnik Ci podnosi..... U Ciebie to wszystko wina kościoła i PiS-u a może sam uderz się w pierś i zapytaj co Ty robisz / zrobiłeś dla naszego kraju dla naszego miasta
Antyidiota
Antyidiota 04.11.2019, 21:44
Co ma wiatrak do piernika? Kościół? Zadbaj o zdrowie psychiczne...
aga
aga 05.11.2019, 21:17
ty jesteś anty czy idiota? Jak chodzisz do kościółka i głosowałeś na psis to myślisz że wolno ci palić byle czym?

Pozostałe