Darmowe porady prawnika i psychologa oraz dopłaty do żłobków

  • 05.11.2019, 15:18
  • Agnieszka Kruszyńska-Idzior
Darmowe porady prawnika i psychologa oraz dopłaty do żłobków
Podkarpacki Ośrodek Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego informuje, że osoby pokrzywdzone przestępstwem mogą korzystać z bezpłatnych porad naszych prawników oraz psychologów. Natomiast świadkowie przestępstw mogą korzystać z bezpłatnych porad psychologa.

Istnieje również możliwość dofinansowania pobytu dziecka w żłobkach publicznych. Dofinansowanie, o którym mowa, wynosi 300 zł na jedno dziecko. W razie potrzeby istnieje możliwość zwiększenia tej kwoty.

Środki, które oferujemy pochodzą z Ministerstwa Sprawiedliwości i obejmują tylko osoby pokrzywdzone wszelkiego rodzaju przestępstwem (np. przemoc psychiczna lub fizyczna w rodzinie, niealimentacja, groźba karalna).

 

tel. 017/ 86 20 122,   796 600 429

Agnieszka Kruszyńska-Idzior

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe