Praktyki na promie ze Świnoujścia do Szwecji

  • 05.11.2019, 15:34 (aktualizacja 05.11.2019, 15:37)
  • Agnieszka Kruszyńska-Idzior
Praktyki na promie ze Świnoujścia do Szwecji
Na promie Skania odbyło się spotkanie z przedstawicielami firmy Unity Line w Świnoujściu dotyczące praktyk zawodowych uczniów z Zespołu Szkół Zawodowych w Pustkowie Osiedlu.

Młodzież z technikum hotelarskiego z innowacją pedagogiczną steward/stewardesa oraz z technikum żywienia i usług gastronomicznych z innowacją catering, od trzech lat odbywają dwutygodniowe praktyki zawodowe na promach: Polonia, Gryf, Skania. Jednostki te pływają ze Świnoujścia do Szwecji tj. Trelleborga i Ystad. Uczniowie zdobywają doświadczenie w działach: housekeepingu, kuchni, restauracji, recepcja, cafeteria.
Konferencję rozpoczęła Wioleta Szarek, koordynator praktyk uczniowskich. Spotkanie odbyło się podczas rejsu promem Skania do miasteczka Ystad w Szwecji.

Agnieszka Kruszyńska-Idzior

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe