Na Świętosława ruch wahadłowy

  • 06.11.2019, 10:53 (aktualizacja 06.11.2019, 10:58)
  • Grzegorz Król
Na Świętosława ruch wahadłowy
Trwają prace w obrębie wiaduktu na ul. Świętosława w Dębicy. Droga miała być zamknięta dla ruchu, ostatecznie wyłączony jest tylko jeden pas.

Ale to może się zmienić, gdyż zarówno z jednej, jak i z drugiej strony przygotowane są zapory z zakazem wjazdu. Obecnie jednak z ruchu wyłączony jest pas w kierunku ul Cmentarnej. Roboty maja zakończyć się jeszcze dzisiaj. Jak wyjaśnia dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Dębicy Jacek Drobot po ich zakończeniu ma zniknąć problem z zalewaniem przejazdu pod torami, a tak dzieje się za każdym razem, po większych opadach deszczu.

- Zostanie wykonana przebitka w murku oddzielającym jezdnię od potoku, którą będzie spływała woda. Zamontowana zostanie także klapa zwrotna, która będzie zapobiegała przelewaniu się wody z potoku w sytuacji, kiedy jego poziom będzie wysoki - mówi dyrektor ZDP.

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe