Młodzi i starsi razem przeciw depresji

  • 08.11.2019, 15:19
  • Agnieszka Majba-Pochwat
Młodzi i starsi razem przeciw depresji
O tym, jak pokonać depresję z seniorami w Nagawczynie rozmawiali ludzie młodzi.

Seniorów odwiedzili wolontariusze, uczniowie z II LO w Dębicy i Zespołu Szkół nr 2 w Dębicy, realizujący ogólnopolski projekt Zwolnieni z teorii. Młodzi goście przeprowadzili prelekcje pod tytułem: Depression Off na temat problemu dotyczącego depresji, skutków i działań profilaktycznych. Przedstawili również prezentację multimedialną pt: Zaloguj się, dotyczącą korzyści korzystania z telefonów przez osoby starsze. Miała na celu pokazać seniorom, jak obsługiwać urządzenia, z którymi czasami na co dzień mają problemy. Była też pogadanka na temat nowoczesnych metod oszustów, którzy działają używając telefonów jako narzędzia przestępstwa.

Starsi państwo odwdzięczyli się gościom zaproszeniem na słodki poczęstunek. Był czas na międzypokoleniowe rozmowy i wymianę doświadczeń. 

 

 

Agnieszka Majba-Pochwat

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
L5
L5 08.11.2019, 22:50
Gratuluję seniorkom, że wytrzymały siedzenie na twardych ławkach bez oparcia.

Pozostałe