Most już przejezdny!

  • 08.11.2019, 20:26 (aktualizacja 08.11.2019, 21:48)
  • Grzegorz Król
Most już przejezdny!
Kierowcy mogą już korzystać z nowego mostu na Wisłoce, pomiędzy Dębicą a Straszęcinem. Dzisiaj ok. godz. 11 został on oficjalnie otwarty, choć przez kilka godzin nie można było po nim przejechać.

Inwestycja warta blisko 30 mln zł została dzisiaj praktycznie ukończona. Zostały już tylko drobne rzeczy do wykończenia, ale mimo tego można było otworzyć przeprawę przez Wisłokę. Tuż obok trwa usuwanie resztek starego mostu, który do użytku został oddany w 1987 roku.

Więcej na temat dzisiejszego uroczystego przecięcia wstęgi przeczytacie Państwo w najbliższym wydaniu Obserwatora Lokalnego, który do sprzedaży trafi we wtorek 12 listopada. Zachęcamy do lektury.

CZYTAJ TAKŻE: Wstęga przecięta, ale most dalej zamknięty 

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe