Będą wzmożone patrole i kontrole trzeźwości

  • 08.11.2019, 21:23 (aktualizacja 08.11.2019, 21:36)
  • Tomasz Ratuszniak
Będą wzmożone patrole i kontrole trzeźwości fot. Podkarpacka Policja.
Przez najbliższe trzy dni patrole policji szczególną uwagę zwracać będą na stan trzeźwości kierowców. Dziś ruszyła akcja Listopadowy weekend.

Głównym zadaniem policjantów będzie ułatwianie ruchu pojazdów na drogach województwa. Zwracać uwagę będą jednak również na wykroczenia, które są główną przyczyną wypadków drogowych, m.in. nieprawidłowe wyprzedzanie, nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu, czy nieprawidłowe przejeżdżanie przejść dla pieszych.
Baczną uwagę policjanci będą też zwracać na przypadki przekraczania dopuszczalnej prędkości. Dlatego w działaniach wykorzystane zostaną policyjne samochody wyposażone w wideorejestratory, a w wielu miejscach kontrole prędkości prowadzone będą w sposób kaskadowy.

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe