Kto powtórzy sukces Natalii Barańskiej?

  • 08.11.2019, 22:00
  • Tomasz Ratuszniak
Kto powtórzy sukces Natalii Barańskiej? Natalia Barańska koronę Miss Podkarpacia zdobyła w 2017 roku. fot. Grzegorz Król
Rozpoczął się casting do konkursu Miss i Mister Polski Podkarpacia 2020. Aby się do niego zgłosić wystarczy napisać na adres: [email protected]

Do tej pory największym sukcesem w tym konkursie, spośród kandydatek i kandydatów z naszego powiatu, może pochwalić się dębiczanka Natalia Barańska, która w 2017 roku zdobyła koronę miss.
W 2018 Dominika Ćwik z Żyrakowa była drugą wicemiss Podkarpacia, Karolina Zaworska z Dębicy została najpiękniejszą nastolatką, a Wiktoria Hodor, również z naszego miasta, drugą wicemiss nastolatek. Tytuły Miss Internautów i Miss Publiczności powędrowały do Martyny Stępień z Pustkowa.
W zeszłym roku jedyną przedstawicielką naszego powiatu, wyróżnioną w tym konkursie była Żaneta Krasoń z Dębicy, która odebrała szarfę Miss Publiczności.
W przyszłorocznej rywalizacji o miano najpiękniejszych mogą wziąć udział kobiety w wieku od 18 do 27 lat oraz mężczyźni w wieku od 18 do 30 lat. Do konkursu dopuszczone zostaną wyłącznie panny i kawalerowie mieszkający na Podkarpaciu.

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe