Polonez na Rynku (film)

  • 11.11.2019, 12:08 (aktualizacja 11.11.2019, 17:22)
  • Ryszard Pajura
img_1042.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Pamiętamy - Pilzno w hołdzie Bohaterom Niepodległości - tak brzmiała części obchodów Święta Niepodległości w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej z tego miasta. Na rynku zatańczyli poloneza.

Młodzież do występu przygotowała nauczycielka SP w Pilźnie Magdalena Szczeklik.

Polonez zakończył oficjalne obchody Święta Niepodległości w Pilźnie. Wcześniej w kościele parafialnym p.w. Św. Jana Chrzciciela odbyła się msza św. w intencji ojczyzny oraz część artystyczna w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej w Jaworzu Górnym. Po niej pd pomnikiem na Rynku delegacja władz miasta, instytucji pańtwowych i samorządowych oraz organizacji społecznych złożyły wiązanki kwiatów.

.

Dzień Niepodległości w Pilźnie - zobacz zdjęcia

ryszardpajura_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe