Dzień Niepodległosci w Pilźnie

  • 11.11.2019, 12:56 (aktualizacja 11.11.2019, 17:22)
  • Ryszard Pajura
Dzień Niepodległosci w Pilźnie
Obchody rozpoczęły się mszą j w kościele parafialnym p.w. Św. Jana Chrzciciela w intencji ojczyzny. Także w kościele odbyła się część artystyczna w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej w Jaworzu Górnym.

Po niej pd pomnikiem na Rynku delegacje władz miasta, instytucji państwowych i samorządowych oraz organizacji społecznych złożyły wiązanki kwiatów.

Na zakończenie na płycie rynku poloneza wykonali uczniowie Szkoły Podstawowej w Pilźnie. Przygotowała ich do tego występu nauczycielka SP w Pilźnie Magdalena Szczeklik.

W finale wiązankę pieśni patriotycznych zagrała Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Pilźnie, pod batutą Jana Bugajskiego.

 

Polonez na Rynku - zobacz film

ryszardpajura_

Zdjęcia (39)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe