Patriotyczne śpiewanie i morze biało-czerwonych flag

  • 11.11.2019, 13:04 (aktualizacja 11.11.2019, 17:21)
  • Agnieszka Majba-Pochwat
Patriotyczne śpiewanie i morze biało-czerwonych flag
W Dębicy trwają jeszcze obchody Odzyskania Niepodległości.

Rozpoczęły się na Placu Gryfitów, pod figurą Matki Boskiej, która stanęła tu w pierwszą rocznicę odzyskania niepodległości. Po złożeniu tam wiązanek, uczestnicy udali się do kościoła św. Jadwigi na mszę w intencji ojczyzny. Stamtąd przeszli na Rynek, gdzie odbył się ceremoniał wojskowy i koncert pieśni patriotycznych. 

 

Jeszcze dziś o 18:00 w Domu Kultury Mors wręczenie odznaczeń i wyróżnień, a także koncert Ewy Błaszczyk. 

Agnieszka Majba-Pochwat

Zdjęcia (20)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
@
@ 11.11.2019, 22:19
A Legionista bez podestu(postumentu).
Seniorka
Seniorka 11.11.2019, 18:32
Piękna uroczystość, jednak... na Rynku byłam zdegustowana podestem dla wybranych!!! Kto to wymyślił, w dzisiejszych czasach to kompletne oderwane od współczesnych realiów myślowych. Stałam pod tym podestem i widziałam jak ochoczo weszła na niego blond nieokreślona kobieta, która później wykrzykiwała do ludzi pod podestem - oczywiście ludzi "władzy", aby weszli, część nie reagowała i to było najlepsze. Ten podest był przegięciem... Poza tym gratuluje uroczystości!

Pozostałe