W najnowszym Obserwatorze Lokalnym

  • 11.11.2019, 19:00
  • Artur Barwacz
W najnowszym Obserwatorze Lokalnym
Czterdziesty szósty w tym roku numer Obserwatora Lokalnego ukaże się już jutro, jak co tydzień we wtorek.

Zapraszamy do lektury.

 

Kup wydanie cyfrowe!!!

Artur Barwacz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Anglik
Anglik 14.11.2019, 18:38
W Irlandii w czasach gdy IRA prowadziła działalność terrorystyczną do nieprawidłowo zaparkowanych samochodów wzywało się saperów. I porządek był.
jan
jan 14.11.2019, 08:40
mozna postawic znaki zakaz zatrzymywania sie (z dotyczy chodnika) ,namalowac linie ciagla ale burmistrz sie nie odwazy tego zrobic no bo kto mu pozniej poswieci nowo wybudowany chodnik , tornistry dieciom , nowe swiatla na skkrzyzowaniu itp.
CT
CT 13.11.2019, 18:58
Wierni powinni udawać się na nabożeństwa tylko na kolanach (bez względu na odległość od miejsca zamieszkania) ! Samochody przekazać do Torunia...
SuperG
SuperG 13.11.2019, 13:40
Ludzie, jest jesień, paskudna pogoda, komu chciałoby się iść na piechotę te 300 metrów do kościoła? Tym bardziej szkoda nowych, skórkowatych bucików świeżo zakupionych na targu.
Tadek
Tadek 12.11.2019, 16:41
Taki paniusie są ze 400 metrów nie przejdzie tylko autem musi jechać ? Ładować mandaty to się nauczą pokory i pokuty a nie na pokaz kto ma lepsze auto i bliższej zaparkuje
Szurkowski
Szurkowski 12.11.2019, 13:05
To tak zostało z dawnych lat, kiedy należało pochwalić się w niedzielę zakupionym rowerem. Z tym, że rowery parkowano pod murem, a nie na chodnikach.
lekarz
lekarz 12.11.2019, 16:06
Za pokutę powinno być chodzenie do Kościoła a nie jeżdżenie.
Marzena
Marzena 12.11.2019, 04:52
Wysłać Straz Miejska i niech piszą mandaty i ludzie w końcu naucza się parkować
123