Kurtyna zaprasza. Na scenie Żmuda, Szyper i Borek

  • 11.11.2019, 21:34 (aktualizacja 11.11.2019, 21:51)
  • Tomasz Ratuszniak
Kurtyna zaprasza. Na scenie Żmuda, Szyper i Borek Dwa lata temu Kurtyna wystawiła Myszki trzy. fot. archiwum
Dębicki Teatr Kurtyna znowu gra. 15 listopada premierę mieć będzie jego najnowszy spektakl, zatytułowany Nasze miasto.

Tym razem grupa amatorów i miłośników teatru pod wodzą Roberta Chodura, sięgnęła po nagrodzoną Pulitzerem sztukę Thorntona Wildera, w przekładzie Julii Rylskiej. Opowiada ona o małym miasteczku, w którym wszyscy się znają i wszystko jest poukładane.
Na scenie będzie można zobaczyć: Agatę Dziedzic, Edytę Kujawską-Gawlik, Igę Misę, Jagodę Misiewicz, Agatę Żmudę, Barbarę Żubrowską, Jana Borka, Pawła Borka, Jarosława Markiewicza, Jana Moskala, Michała Smołę, Piotra Szypra, Marcina Waniewskiego i Szymona Zielińskiego.
Za opracowanie tekstu i reżyserię odpowiada Robert Chodur, którego wspiera asystentka i inspicjentka Dominika Migoń. Paweł Adamek odpowiada za stronę muzyczną przedstawienia, a Krzysztof Czernia za oświetlenie i nagłośnienie.
Premiera zaplanowana jest na piątek 15 listopada, ale spektakl wystawiany będzie także w weekend 16 i 17 listopada, zawsze o godz. 18:00.
Bilety w cenie 20 zł (ulgowy - 10 zł) kupić można w DK Śnieżka.

Tomasz Ratuszniak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe