Tu dowiesz się, komu przysługuje prawo do zasiłku

  • 14.11.2019, 11:14
  • Janusz Grajcar
Tu dowiesz się, komu przysługuje prawo do zasiłku
Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu pt. Zasiłki chorobowe, macierzyńskie, opiekuńcze bez tajemnic.

Podczas szkolenia eksperci ZUS przekażą informacje w zakresie: zasad ustalania prawa do świadczeń chorobowych, rodzicielskich, terminów wnioskowania o wypłatę świadczeń, dokumentacji niezbędnej do wypłaty poszczególnych zasiłków, jak również w kwestii współpracy ZUS i płatników składek w zakresie kontroli zwolnień lekarskich. Ponadto uczestnicy będą mogli skorzystać z indywidualnych porad ekspertów ZUS.

Program:
1. Zasady ustalania i dokumentowania prawa do świadczeń w razie choroby i macierzyństwa.
2. Zapobieganie wypłacie nienależnych świadczeń - współpraca ZUS i płatników składek w zakresie kontroli zwolnień lekarskich.
3. Indywidualne konsultacje.

Szkolenie rozpocznie się w piątek 22 listopada o godz. 10:00 w Inspektoracie w Dębicy, ul. Piłsudskiego 15. Uczestnictwo należy potwierdzić wcześniej. Zapisy pod nr tel. 14 677 94 94 wew. 300.

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe