Wolontariusze poszukiwani

  • 14.11.2019, 15:18
  • Grzegorz Król
Wolontariusze poszukiwani
12 stycznia przyszłego roku odbędzie się kolejny, 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gmina Brzostek już ruszyła z naborem wolontariuszy.

W przyszłym roku pieniądze będą zbierane na zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Każdy, kto chciałby dołączyć się do akcji i pomóc w zbiórce pieniędzy może zgłaszać się do Domu Kultury w Brzostku, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9 do 19. Każdy kandydat na wolontariusza WOŚP musi mieć ze sobą zdjęcie do identyfikatora oraz numer PESEL. Osoby niepełnoletnie mogą się zgłaszać tylko w obecności rodzica lub opiekuna prawnego. Więcej informacji uzyskać można pod numerem telefonu 14 6830 315. Do tej pory do organizacji 28. finału zgłosiło się już 1215 sztabów z całego kraju, w tym również Sztab Kwiatek z Dębicy, w skład którego wchodzi również gmina Brzostek.

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe