WOŚP w Domu Sportu: burmistrz Szewczyk kupił tort

  • 16.01.2017, 13:26 (aktualizacja 18.01.2017, 12:28)
  • rys
WOŚP w Domu Sportu: burmistrz Szewczyk kupił tort
Licytacje piłek, m.in. takiej, jaką grali będą piłkarze na mistrzostwach świata w Rosji, kalendarzy, innych upominków i gadżetów, pokazy sportowe oraz występy artystyczne złożyły się na wieczór z WOŚP w Domu Sportu w Dębicy. W głównej roli, obok wolontariuszy czy małych artystów, wystąpił jak co roku Marek Celejewski, prowadzący imprezę. A jednym z uczestników była Pola Makowiecka (na zdjęciu).

Na parkiecie w pokazach artystycznych wystąpili m.in. tancerze z grup Miejskiego Ośrodka Kultury: Iskierki i Fameiki oraz z klubu Złota Para. Niesamowitymi umiejętnościami żonglowania piłkami popisał się Maksymilian Lis ze Szkoły Podstawowej nr 11.
Podczas licytacji burmistrz Mariusz Szewczyk kupił tort z cukierni Michalik, którym częstował potem występujących artystów i sportowców oraz publiczność.

 

rys

Zdjęcia (29)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe