W sobotę świętują jubileusz

  • 19.11.2019, 21:25 (aktualizacja 20.11.2019, 09:45)
  • Tomasz Ratuszniak
W sobotę świętują jubileusz
Już w najbliższą sobotę 23 listopada na scenie Domu Kultury w Pustkowie-Osiedlu jubileusz 5-lecia działalności artystycznej świętować będzie Klub Aktywnych Kobiet. Koncert, podczas którego wystąpi też Zespół Pieśni i Tańca Karpaty rozpocznie się o godz. 18:00. Wstęp wolny.

Klub Aktywnych Kobiet działa od października 2013 roku przy Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica. Choreografem grupy jest Maciej Sobotowski, a akompaniuje jej Ryszard Mirowski. Panie mogą pochwalić się mogą licznymi występami na imprezach organizowanych w gminie Dębica, jak i gminach ościennych. Występowały również na Festiwalu Folkloru w Balatonszarszo i XXII Gali Muzyki Ludowej Złoty Paw w Egerze na Węgrzech, oraz na Międzynarodowym Festiwalu Folklorystycznym w Macedoni.

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
rada
rada 02.12.2019, 16:24
Trzeba nawiązać kontakty z Zalipiem to Wam ukwiecą malunkami widoczną w tle chałupę

Pozostałe