Od rana trwa akcja Smog

  • 20.11.2019, 08:38 (aktualizacja 20.11.2019, 08:48)
  • Tomasz Ratuszniak
Od rana trwa akcja Smog
Od rana na drogach powiatu, podobnie jak w całym kraju trwa akcja Smog, podczas której funkcjonariusze zwracają uwagę na ilość spalin emitowanych przez samochody.

Akcja Smog ma na celu eliminowanie z ruchu pojazdów, których stan techniczny w oczywisty sposób, np. poprzez nadmierne zadymienie wskazuje na nieprawidłowe działanie silnika lub uszkodzenie układu wydechowego, co może wpływać na zwiększoną emisję spalin. Policjanci wyposażeni w specjalistyczny sprzęt kontrolno-pomiarowy (dymomierze, analizatory spalin), będą badali emisję spalin pojazdów, wobec których istnieje uzasadnione przypuszczenie, że naruszają wymagania ochrony środowiska.
Przy okazji mundurowi będą zwracać uwagę także na inne wykroczenia związane ze stanem technicznym kontrolowanych pojazdów.

 

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Proch
Proch 21.11.2019, 08:24
Akcja SMOG zakończona. Czy Pan Redaktor mógłby się dowiedzieć i opublikować jej wyniki? Nie ile wczoraj drogówka skontrolowała samochodów tylko dokładnie ile zatrzymano dowodów rejestracyjnych za emisje spalin.
Franek
Franek 21.11.2019, 10:20
Dokładnie! Ja też chciałbym wiedzieć ile zabrali dowodów za spaliny.. Proszę o artykuł na ten temat.
Abceeee
Abceeee 20.11.2019, 14:26
Ciekawe czy choc jeden autobus monisu zostal skontrolowany...
Allah
Allah 20.11.2019, 22:59
Niestety żaden bo nie mają czym....
Diesel
Diesel 20.11.2019, 16:01
Nie, jak zwykle nie.
Janek
Janek 20.11.2019, 12:59
Pasowałoby pewną firmę autobusową skontrolować bo jak jedzie to aż się oddychać nie da.
kierowca
kierowca 20.11.2019, 12:09
Może niech się Monisem zajmą i innymi takimi wynalazkami
Janusz
Janusz 20.11.2019, 10:58
W Dębicy nie trwa smog bo chłopaki nie mają sprzętu do pomiarów! Bedzie jak zwykle "zero" w statystykach.
Kto Wam Panowie Dziennikarze takie ściemy wciska?! Znacie chłopaków z drogówki? Znacie! Zadzwoncie i zapytajcie czy to prawda co nibyrzecznik Wam ......
pol
pol 20.11.2019, 10:53
Uwaga, w związku z akcją "Smog" mogą wystąpić opóźnienia w kursowaniu autobusów pewnego przewoźnika
SmogTruje
SmogTruje 20.11.2019, 10:09
Jak długo możemy oddychać trującym powietrzem! Dość ignorancji władzy wobec problemu smogu! Tworzą się ruchy społeczne na Facebooku.
FB.com/DebicaBezSmogu
$
$ 20.11.2019, 14:48
A szklarnie tak kopcą, że nie da się oddychać, otworzyć okna. To jakieś "święte krowy".Nikt nie zauważa takich trucicieli.
Antysmog
Antysmog 20.11.2019, 10:03
Godna pochwały akcja, ale bardziej nas trują piece, w których spalany jest podejrzanej jakości węgiel a być może i różnego rodzaju śmiecie.
muterka
muterka 21.11.2019, 11:41
Po to górnicy kopią ungiel i sprowadzamy ungiel z Rosji, by go u nas spalać, ot co!
Z tym, że górnicy głównie kopią ungiel dlatego, by nie rzucali muterkami i nie palili opon pod Kancelarią premiera.
Dorota
Dorota 20.11.2019, 09:00
Takie akcje to powinny być codziennie. Smog ludzi zabija, a niektórzy palą śmieciami i innym dziadostwem. Wystarczy wieczorem wyjść na zewnątrz. Gdzie jest straż miejska Panie burmistrz ?

Pozostałe