Wychowanka DAP-u powołana na Talent Pro

  • 22.11.2019, 14:59
  • Janusz Grajcar
Wychowanka DAP-u powołana na Talent Pro
Alicja Barszcz, która pierwsze piłkarskie kroki stawiała w drużynie DAP Girls Dębica, została powołana na zgrupowanie Talent Pro.

Piętnastoletnia obecnie dębiczanka treningi rozpoczęła, kiedy chodziła do drugiej klasy szkoły podstawowej. Była tymi zajęciami zachwycona, a że wykazywała bardzo dobre predyspozycje do gry w bramce, szybko została przez szkoleniowców przypisana właśnie do tej pozycji.

Obecnie Alicja Barszcz reprezentuje barwy Resovii Rzeszów. Uczy się zaś w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Rzeszowie.

Talent Pro jest nowym projektem Polskiego Związku Piłki Nożnej. Dzięki niemu najbardziej utalentowane zawodniczki w kategoriach wiekowych U15-U17 będą mogły liczyć na indywidualną opiekę szkoleniową i wszechstronnym rozwój umiejętności. W zgrupowaniu w Grodzisku Mazowieckim, które potrwa od 25 do 30 listopada weźmie udział 36 zawodniczek z całej Polski.

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe