Sprawdź gdzie warto studiować

  • 23.11.2019, 08:43
  • Tomasz Ratuszniak
Sprawdź gdzie warto studiować
W środę 27 listopada od godz. 9:00 do 13:00 w Zespole Szkół Ekonomicznych w Dębicy odbywać się będą Podkarpackie Spotkania Edukacyjne Dębica 2019.

Wydarzenie to adresowane jest  do uczniów szkół ponadpodstawowych, którzy będą mieć szansę bezpośredniego kontaktu z uczelniami w których będą mogli kontynuować edukację.
- Będziecie mogli rozmawiać z pracownikami i studentami poszczególnych uczelni. To najbardziej wiarygodne źródło, pytajcie o wszystko: zasady rekrutacji, warunki studiowania, zakwaterowanie - domy studenckie, stypendia, wymianę studencką z uczelniami zagranicznymi. Przekonajcie się o słuszności podjętej już decyzji o wyborze uczelni, bądź też poszukajcie innej - namawiają organizatorzy spotkań.

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
przytomny
przytomny 23.11.2019, 11:56
Uwaga, podpowiadam: w Polsce NIE WARTO studiowac

Pozostałe