Mistrzostwa Europy ruszyły - fotorelacja

  • 23.11.2019, 10:51 (aktualizacja 23.11.2019, 11:20)
  • Grzegorz Król
Mistrzostwa Europy ruszyły - fotorelacja
Aż 620 zawodników z 21 krajów przyjechało do Dębicy gdzie dzisiaj o godz. 9 ruszyły drugie otwarte mistrzostwa Europy World Kyokushin Budokai.

Takich tłumów w hali Domu Sportu w Dębicy nie było już dawno. Jak podkreśla Marta Pawełko-Tokarz, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, najstarsi pracownicy nie przypominają sobie takiej imprezy. Reprezentanci m.in. ze Szwajcarii, Grecji, Hiszpanii, Iranu, Kazachstanu, Turcji, Gruzji i oczywiście Polski będą rywalizować przez dwa dni. Wśród nich jest także Kornelia Szczepkowicz z UKS Kyokushin Karate Brzostek, która w październiku wywalczyła tytuł mistrzyni świata. Z pewnością warto zobaczyć młodych wojowników w akcji i odwiedzić Dom Sportu.

Grzegorz Król

Zdjęcia (40)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe