Jak nie dać się oszukać - policja zaprasza na debatę

  • 24.11.2019, 14:06 (aktualizacja 24.11.2019, 22:17)
  • Źródło: inf.
Jak nie dać się oszukać - policja zaprasza na debatę
Komenda Powiatowa Policji zaprasza na debatę społeczną - Jak nie dać się oszuka - wyłudzenia związane z płatnościami.

Zorganizowana zostanie wspólnie z Powiatowym Rzecznikiem Praw Konsumenta w Dębicy oraz Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Dębicy.

Odbędzie się 10 grudnia 2019 roku o godz.11:00 w Dziennym Domu Senior+ w Dębicy na ulicy Mościckiego 26.

- Do udziału w spotkaniu zapraszamy seniorów, jak również wszystkich zainteresowanych. Zapraszamy i zachęcamy do udziału w dyskusji - piszą policjanci na portalu podkarpackapolicja.

 

Źródło: inf.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Robert
Robert 24.11.2019, 21:10
Jest dużo przypadków oszustw. Trzeba zawsze wiedzieć, jakie są zasady rozpatrywania spraw przez bank, wybrane warunki i regulamin, regulamin sprzedaży. Jest wiele rozbieżności pomiędzy ofertą, a sprzedażą- nasze pokolenia tego nie znały. W przypadku ryzyka można je ograniczyć nie kupując nieznanych towarów w nieznanych sklepach pod wpływem impulsu. O ile nawet dostanie się zwrot, to nie natychmiast, ale po zgłoszeniu też na policję. Przez internet, wysyłkowo jest możliwość zwrotu, a w każdym razie MA być.

Pozostałe