Medale i odznaczenia na jubileusz

  • 26.11.2019, 09:14 (aktualizacja 26.11.2019, 09:29)
  • Grzegorz Król
Medale i odznaczenia na jubileusz
Polski Czerwony Krzyż w powiecie dębickim świętował w sobotę 23 listopada jubileusz 90-lecia działalności. W trakcie spotkania w Śnieżce wręczone zostały wyróżnienia dla zasłużonych działaczy i krwiodawców.

Odznakami Honorowy Dawca Krwi - Zasłużony dla Zdrowia Narodu oraz Medalami na 100-lecie PCK odznaczone zostały 62 osoby. Oprócz tego wyróżnienia i podziękowania odebrały szkolne koła HDK, a także osoby wspierające działalność dębickiego PCK. Pełną listę wyróżnionych publikujemy w Obserwatorze Lokalnym, który do sprzedaży trafił dzisiaj, tj. 26 listopada. Zachęcamy do lektury, a teraz zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z wydarzenia.

Czytaj także: Warsztaty w Jodłowej

Grzegorz Król

Zdjęcia (50)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe