W Dębicy montują ozdoby świąteczne (fotogaleria)

  • 28.11.2019, 11:55 (aktualizacja 28.11.2019, 20:00)
  • Agnieszka Kruszyńska-Idzior
W Dębicy montują ozdoby świąteczne (fotogaleria)
Choć jeszcze prawie miesiąc do Bożego Narodzenia, to świąteczna atmosfera już unosi się w powietrzu. W Rynku ozdobione zostały latarnie i fontanny. W tym tygodniu mają pojawić się choinki.

Ratusz ogłosił w maju przetarg na wykonanie świąteczno-noworocznej dekoracji miasta na lata 2019-2021. Rozstrzygnięty został pod koniec września. Wygrała firma z Zabrza. W Rynku ozdobione zostaną jeszcze drzewa i muszla. Na środku będzie stać szopka.
Świąteczna iluminacja będzie też zdobić ronda: im. H. Jabłonowskiej, R. Świerada, 3 Maja, Józefa Piłsudskiego oraz place przy rondach: Honorowych Dawców Krwi i Adama Mickiewicza. Świecić będzie się też plac przy Ratuszu i ulicy Leśnej. Część dekoracji została już powieszona.
Oprócz Rynku choinki pojawią się na placu Sybiraków oraz skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Rzeszowskiej.

Agnieszka Kruszyńska-Idzior

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe